Kontrola pristupa i prolaza > ZK Software evidencija radnog vremena > iFace300
iFace 300 je identifikacijski terminal za kontrolu pristupa i evidenciju radnog vremena prilagođen ZKSoftware-ovoj najnovijoj ZEM600 platformi sa ZK Face 5.0 algoritmom i velikim memorijskim kapacitetom. iFace serija ima 630MHz brzi ZK Multi-Bio procesor i vrlo kvalitetnu IC kameru koja omogućava identifikaciju korisnika i u potpunom mraku. Sve proizvodi iFace serije dizajnerski potpisuje svjetski poznata njemačka dizajnerska kuća a design je potpuno usklađen sa smjernicama biometrijskog prepoznavanja kontura lica. Sve operacije iFace uređaja su napravljene da se odvijaju na 4.3 inch TFT ekranu osetljivom na dodir. Model višestruke komunikacije uključuje TCP/IP, RS232/485, opcionalno WiFi ili GPRS. Ima ugrađenu bateriju 2000 mAh koja uklanja sve probleme vezane sa nestankom električne energije.
iFace 300 u stanju je integrirati nekoliko identifikacijskih metota :skeniranje lica, RFID kartica i PIN. Kombinacijom ovih metoda identifikacije moguće je postići vrhunsku sigurnost uz jednostavnost upotrebe i
Elegantan dizajn, 4.3 inch TFT ekran osetljiv na dodir, jednostavnost korištenja, moderan i jednostavan interface te 6 korisnički definiranih funcijskih tipkala izdvajaju iFace300 na sam vrf u oštroj konkurenciji sličnih terminala za kontrolu pristupa i evidenciju radnog vremena. Jednostavne funkcije kontrole pristupa eleminiraju potrebu za ugradnjom dodatnih uredjaja za kontrolu prolaza te na taj nači smanjuju i cijenu ukupne instalacije. Upravljački program preko IE internet pretraživača jednostavn je za korištenje i pruža obilje opcija i mogućnosti. Urgađeni IC reflektor omogućava identifikaciju korisnika u mraku. Ugrađena razervna baterija omogućava dodatnih 4 do 5 sati rada i bez električne energije. Opcionalno ne nudi i bežična WiFi ili GPRS komunikacija koja olakšava postavljanje uređaja bez kablova.
Svi terminali i kontroleri iz palete ZKSoftware ponude isporučuju se sa potupno besplatnim i funkcionalnim softwareom za evidenciju radnoga vremena i/ili kontrolu pristupa. U ponudi imamo i komercijalne programe na hrvatskom jeziku već usklađene sa svim potrebama korisnika.
| Procesor | Multi-Bio 600 |
| Memorija | 256M flash, 64 SDRAM |
| Kamera | Infracrvena, visokog kvaliteta |
| Ekran | 4.3inch TFT touchscreen |
| Kapacitet skladištenja | Lica:700 |
| Otisak prsta:10,000 | |
| Logovi:100,000 | |
| Rezervna baterija | 2000 mAh |
| Komunikacija | TCP/IP, RS232/485 |
| USB-HOST | Dva |
| Funkcija za obračun radnog vremena | Proširivi raspored sa zvonom, DLST, Radni Kod, kratke poruke |
| Jednostavne funkcije kontrole pristupa | električno zaključavanje, senzor za vrata, tipkalo za izlaz, Wiegand izlaz |
| Opcionalne funkcije | WIFI, GPRS, serijski printer, Mifare/HID/iClass, rezervna baterija |
| Napajanje | 12V 3A |
| Brzina Verifikacije | < 2 sec |
| Temperatura | 0 °C- 45 °C |
| Vlažnost | 20%-80% |
| Dimenzije | 193.6 X 165.2 X 86 mm |
